"КРАМНИЧКА ЖИВОГО ЧАЮ"

"Білина місячного сяйва"

"Білина місячного сяйва",
Юньнанський Білий пуер з вікових дерев Цзінґу, 2017

Наш незвичайний Білий чай родом із селища Дацін, що в повіті Цзінґу, яке розташовано на висоті приблизно 1600 метрів над рівнем моря. “Білина Місячного Сяйва (Yue Guang Bai)” є унікальним білим чаєм, що знаходиться десь між Білими й Червоними, в залежності від того, як довго його підв’ялювали фермери, і скільки тривав термін його зістарювання після сушки. Вони кажуть, що колись цей чай підв’ялювався під світлом Місяця, через що він і отримав таку поетичну назву, та зараз це лише яскрава легенда. Наш чай було виготовлено восени, коли Місяць як раз знаходився у повні. А так як він з великою імовірністю ще й підв’ялювався протягом ночі, хоч і не просто неба, та це все одно особисто пов’язує його із нічним світилом. Особливе підв’ялювання надає настою цього чаю темнішого, червонуватого відтінку, через що він насправді знаходиться десь між Червоними й Білими чаями.

Цей білий чай насиченіший за більшість з тих, які ми куштували, тому що він походить від вікових дерев з великим листям і довше підв’ялюється. Ці дерева мають природні білі бруньки, проте до нашого чаю додані ще й листочки, що надає йому відчутнішої глибини та більш складної основи смаку. Чай з великого листя підв’ялюють і сушать зовсім не так, як це роблять з білими чаями з малого листя на кшталт Срібних Голок (який складається виключно з бруньок) чи Бай Му Даня, де, як і в нашому чаї, присутнє також і листя. Загалом, якщо ми вже й завели мову про Білий чай з малого листя з повіту Фудіну, що в провінції Фуцзянь, то той з них, що складається виключно з бруньок, має значно вищу якість. Але нам подобається енергія листочків, доданих до цього юньнанського білого. Це сильний землястий чай, та при цьому він ще і якийсь замріяно небесний.

“Білина Місячного Сяйва” — неймовірно солодкий, немов роса. Нам він смакує мабуть так, як повинні смакувати квіти для колібрі. Фруктовий присмак деяких його ковтків потім змінюється на квіти й мускус. Це дуже глибокий і складний чай, особливо як для Білих. Вони не часто бувають такими насиченими для роту чи для тіла. Жодних сумнівів, “Білина Місячного Сяйва” ще й сильний і здатний на трансформації! Це ідеальний чай, щоби відзначити зміну погодних умов до теплішої пори року.

 

 

Ціна: 127 грн.

(за 10 гр.; через прив'язку до курсу долара може відрізнятися)

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support
Messenger