"КРАМНИЧКА ЖИВОГО ЧАЮ"

Здрастуйте, шановний пане/шановна пані!

Мене звати Сато (так мене звуть мої чайні друзі). Дуже радий, що ви маєте неабияку цікавість до чаю і чайної Традиції! Тішуся тим, що можу бути хоч чимось вам корисним.

Те, що є зараз у наявності, чай і чайне начиння, ви легко можете придбати. Для замовлення обирайте будь-який зручний для вас спосіб: моб. телефон, електронна пошта, фейсбук, інстаграм чи телеграм – всі координати є на сайті. Додатково в правому нижньому кутку сторінки є кнопка Месенджера для безпосереднього зв'язку через Фейсбук.

Мінімальне замовлення чаю – 10 гр. Цього, як правило, вистачає на 2-3 заварювання. Можете навіть замовити набір пробничків з тих чаїв, що вас зацікавили. Чай пакується в паперові пакети, які зсередини вкриті фольгою і мають зіповану застібку. Їх дуже зручно використовувати для подальшого зберігання – вони герметично запаковуються і не пропускають зайвих ароматів, яскравого світла чи надмірної вологості, які шкодять чайному листю.

Так як наша "Хатинка" знаходиться в Києві, то легше за все буде отримати тут. Безоплатно ви можете забрати своє замовлення в районі станції метро Чернігівська або ж на одному з наших чаювань. Довіз у будь-який куточок Києва коштує 40 грн. Оплата готівкою або на картку.

Якщо ж ви знаходитеся в инших містах України, то замовлення доставляються будь-яким вигідним для вас поштовим перевізником за їхніми тарифами після повної попередньої оплати на картку. Можете обрати і післяплату, тобто, коли ви оплачуєте своє замовлення разом із вартістю його пересилання вже після його перевірки в офісі поштового перевізника, наприклад, "Нової пошти" (у данному випадку перевізник бере ще додаткову комісію за переказ грошей).

Буду дуже радий послужити вам і допомогти із Живим, чистим чаєм чи з гарним посудом для його заварювання!

З Повагою –

Сато

Messenger