BlueMark4Наш "Чай місяця" – це спеціяльно присвячений "Блакитній марці" млинець 2000-го року. Подібні млинці-присвяти кінця 1990-х - початку 2000-х років зараз нерідко самі по собі стають скарбами. Хоч це і не оригінальні "Червона" чи "Блакитна марка", їх часто виготовляли з листя вікових дерев, і тепер, за ці майже двадцять років, вони набувають своєї власної яскравості.

UndyingLamp smallНаш Чай місяця, «Незгасаюче світило» – яскравий витриманий улун зі скарбниці дуже близького нам друга, пана Сє Юань Цзая, про якого ми дуже часто дискутуємо на сторінках цього журналу. “Незгасаюче світило” належить кінцю 1990-х років – тому періоду, коли пан Сє вже зробив свій перехід до органіного землеробства. І хоч того часу чай не знайшов своєї ніші на ринку, останні двадцять років, безумовно, були приязними до нього. Він просто неймовірний!

SummerWind smallНаш Чай місяця, «Літній вітер» – незвичайний улун «Східна красуня», який родом з самої її батьківщини, з маленького містечка Бейпу в окрузі Сіньчу, що на півночі Тайваню. Иноді його ще називають «Улун з білими бруньками (ворсом)» чи «Чай брехуна».

CloudGoddess small«Богиня хмар» – чудовий органічний улун Тєґуаньінь із Ґаньде, що в Аньсі. Його виростив Майстер Чень Лянґу, з яким ми зустрілися минулого місяця під час нашої щорічної мандрівки.

DuckShit smallДань Цун "Качине лайно", гори Фенікса, провінція Ґуандун, Китай.

Наш чудовий улун «Качине лайно» (Я Ші, Ya Shi, 鴨屎) був зроблений паном Цзен Шунь Тао, який приймав нас у цьому році в рамках нашої щорічної подорожі.

Energysmall

"Енергія", весняний Дянь Хун 2017-го з реґіону Їву, Юньнань, Китай

Їву – Королева пуерів. Всі найвідоміші чаї попередніх епох походять з цього реґіону. І репутація їх – це зовсім не якийсь там піар хід. Чай з Їву сильний і сповнений енергії, солодкий і гладкий. Він підходить як для подальшої витримки, так його і чудово пити зараз.